Leasing

Leasing online 

W trosce o możliwość dogodnego finansowania zakupów, oferujemy również niezwykle wygodną usługę leasingu. Bez względu na to, jakich produktów potrzebujesz do swojej firmy, możesz uzyskać finansowanie za pomocą leasingu operacyjnego, pożyczki leasingowej, jak również odroczonej płatności. Usłudze finansowania podlegają dowolne przedmioty ze sklepu, których wartość mieści się w przedziale 1000 zł - 50 000 zł. 

 

Szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu!

Niezależnie od miejsca i czasu, wszelkich formalności, jakie wiążą się z usługa leasingu, możesz dopełnić online, dosłownie w kilka minut. Koniec ze stosem dokumentów, broszur i wniosków. W zależności od wyboru rodzaju leasingu, proces zakupowy wygląda nieco inaczej. Decydując się na pożyczkę leasingową, niemal od razu Twoje zakupy są finansowane, jednak jeśli chodzi o leasing operacyjny, otrzymasz kurierem umowę do podpisu, a już po kilku minutach od podpisania, płatność zostanie pokryta. 

 

Wszystko to możliwie jest dzięki aplikacji LiseLink v2, która pozwala na zintegrowanie płatności leasingowych w sklepie internetowym. Dzięki temu Klient może zrobić zakupy szybko i wygodnie, bez obowiązku wypełniania nadmiaru formalności i skanowania dokumentów. Aplikacja ta jest prawdziwym przełomem, ponieważ dzięki niej, otrzymanie finansowania jest niezwykle proste, przejrzyste i klarowne, a korzystać z niej możesz przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. 

 

W naszym sklepie więc możesz skorzystać z takiego rodzaju finansowania, posiadając jedynie aplikację LeaseLink v2! Poznaj więcej szczegółów i dowiedz się więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium