4066 - LEGO - Witryna Szara Na 16 Minifigurek
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
{desc/100/}
⭐4066 - LEGO - Witryna Szara Na 16 Minifigurek⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Witryna Szara Na 16 Minifigurek - 4065
✅ Dzięki zbudowanej z klocków witrynie fani LEGO® mogą pochwalić się wszystkim swoją kolekcją postaci.
✅ W witrynie mieści się szesnaście minifigurek — każdą można bezpiecznie przyczepić do płytki z wypustkami w osobnej przezroczystej przegródce.
✅ To świetny sposób na przechowywanie minifigurek tak, by się nie zakurzyły i nie zniszczyły.
✅ A kiedy nadchodzi pora zabawy, minifigurki można wygodnie i szybko wyjąć dzięki pojedynczym drzwiczkom do każdej przegródki.
✅ Witryny można przyczepiać jedna do drugiej, by stworzyć dostosowany do własnych potrzeb system przechowywania, i albo postawić na biurku lub półce, albo powiesić na ścianie — poza zasięgiem wścibskiego rodzeństwa!
{desc/50/}
Wymiary:
➡️ Witrynę o wysokości ok. 19 cm, szerokości ok. 39 cm i głębokości ok. 5 cm można łączyć z innymi, aby wyeksponować więcej minifigurek.
➡️ Minifigurki nie są dołączone do zestawu
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Praktyczna i uniwersalna
✅ Witryna to prosty i wygodny sposób, by przechowywać, chronić i eksponować do szesnastu minifigurek LEGO®, czy to ustawiając ją na półce lub stoliku, czy też wieszając na ścianie
{desc/50/}
Pokaż swoje minifigurki
➡️ Witryna ma szesnaście szarych płytek konstrukcyjnych, dzięki czemu możesz ustawić minifigurki na dwóch poziomach, w osobnych przezroczystych przegródkach z oddzielnymi drzwiczkami
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,79 kg |
| Długość | 19 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Rodzaj | Witryna |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Kolor Dominujący | Szary |
| Model | 4066 - LEGO - Witryna Szara Na 16 Minifigurek |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

