AZ Worki do segregacji odpadów SZKŁO 120L 10szt zielone
Opis
{desc/100/}
⭐AZ Worki do segregacji odpadów SZKŁO 120L 10szt Zielone⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Worki Na Odpady Szklane 120L
✅Worki na śmieci do pakowania i segregowania odpadów szklanych.
✅Do zielonego worka na odpady możemy wrzucić: opróżnione szklane butelki i słoiki po napojach i żywności, szklane opakowania po kosmetykach (jeżeli nie są wykonane z trwale połączonych kilku surowców).
✅Worki do segregacji odpadów są wykonane z grubej folii z granulatu, dzięki czemu są wytrzymałe na obciążenia i przypadkowe rozdarcia.
✅Mają mocny zgrzew, co oznacza że nie przeciekają.
✅Idealnie sprawdzają się w domu, biurach, miejscach publicznych.
✅Pasują do większości pojemników na odpady.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Ekologiczne - worki na śmieci z regranulatu
✅Kolor: zielone
✅Pojemność: 120 litrów
✅Ilość: 10 sztuk
✅Długość worka: 110 cm
✅Szerokość worka: 70 cm
✅Rodzaj foli: LDPE z regranulatu
✅Grubość folii: 30 µm
✅Zamknięcie: tradycyjne
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Zgodne z normami
✅Nasze worki na odpady medyczne są zgodne z wszystkimi obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny.
✅Są one zaprojektowane, aby chronić użytkowników i środowisko przed potencjalnie szkodliwymi odpadami medycznymi.
{desc/50/}
Idealne dla Każdego!
✅Każdy worek ma pojemność 120 litrów, co jest odpowiednie dla większości zastosowań, od małych gabinetów prywatnych do większych placówek medycznych.
✅Rozmiar tych worków na odpady to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują solidnej opcji zarządzania odpadami.
✅Worki są sprzedawane w rolce po 10 sztuk, co jest wygodne i ekonomiczne zarówno dla małych, jak i dużych placówek i domów.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Zastosowanie:
➡️W gospodarstwach domowych,
➡️W biurach,
➡️W łazienkach publicznych,
➡️W szpitalach,
➡️W przemyśle,
➡️W kuchniach,
➡️W lokalach gastronomicznych,
➡️Przechowywanie i ochrona przedmiotów,
➡️Przy pracach domowych i w ogrodzie.
Dane techniczne
| Waga | 0,42 kg |
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Rodzaj | Worki |
| Typ | Na Szkło |
| Pojemność | 120 L |
| Materiał | LDPE Z Regranulatu |
| Kolor Dominujący | Zielony |
| Model | AZ Worki do segregacji odpadów SZKŁO 120L 10szt zielone |
| Ilość w komplecie. | 10 szt. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

