Beauty Women - Sweter różowy w kwiaty - S/M
Opis
{desc/100/}
⭐Beauty Women - Sweter różowy w kwiaty - S-M⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
✅Rozmiar: S/M
✅Kolor: Różowy
✅Wkładane przez głowę
✅Skład:
➡️60 % Acrylic
➡️30 % Polyamide
➡️10 % Polyester
✅Orientacyjne wymiary (+/- 2cm)
{desc/100/}

Dane techniczne
| Długość całkowita | 48 cm |
| Długość rękawa | 40 cm |
| Szerokość pod pachami | 51 cm |
| Rozmiar | S/M |
| Rękaw | Długi rękaw |
| Rodzaj | Swetr |
| Materiał | 60% Acrylic, 30% Polyamide, 10% Polyester |
| Kolor Dominujący | Różowy |
| Płeć | Kobieta |
| Model | Beauty Women - Sweter różowy w kwiaty - S/M |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

