CMR List Przewozowy 80 kartek - 10 sztuk
Opis
CMR Międzynarodowy List Przewozowy 80 Kartek - 10 sztuk

Oferta dotyczy 10 bloków CMR
CMR Międzynarodowy List Przewozowy 80 kartek
- Marka: PAKO GROUP
- Format: A4 (201 x 297 mm)
- Liczba kartek: 80 szt. x10 bloków
- Wykonanie: Papier samokopiujący
- Klejenie: Od góry po krótszym boku
- Komplet: 80 kartek w 1 bloku
Międzynarodowy List Przewozowy CMR składa się z bloku formularzy 4 lub 5-kartkowych tłumaczonych w trzech językach:
- polskim
- angielskim
- niemieckim
Jeden druk CMR składa się z formularza w skład którego wchodzą
4 oddcinkowe (20 kompletów):
- czerwony - dla nadawcy
- niebieski - dla odbiorcy
- zielony - dla przewoźnika
- czarny - do dowolnego wykorzystania
5 oddcinkowe (16 kompletów):
- czerwony - dla nadawcy
- niebieski - dla odbiorcy
- zielony - dla przewoźnika
- czarny - do dowolnego wykorzystania
- czarny - do dowolnego wykorzystania

Dane techniczne
| Waga | 3,74 kg |
| Długość | 29,5 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Format | A4 |
| Ilość kartek | 80 |
| Ilość w komplecie | 10 szt. |
| Kolor Dominujący | - |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane

Firma Handlowo Usługowa LUK-AR
Super.Polecam