Deska do prasowania ViledaTotal Reflect Plus M
Opis
Deska do prasowania ViledaTotal Reflect Plus M

Deska ViledaTotal Reflect Plus M
Deska Total Reflect Plus M to deska wyposażona w pokrowiec z 100% warstwą metaliczną, całkowicie odbijającą parę.
Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską jak i przyśpiesza prasowanie.
Już jednostronne prasowanie pozwala na osiągniecie satysfakcjonującego efektu.
Total Reflect M to bardzo stabilna deska, z optymalną powierzchnią do prasowania - 120 cm x 38 cm
Specyfikacja:
- Powierzchnia do prasowania: 120 cm x 38 cm
- Duża podstawka o wymiarach 37,5 cm x 26,5 cm (wewnętrzne wymiary 35,5 cm x 24,5 cm) na żelazko lub generator pary
- Konstrukcja blatu: metalowa siatka, odporna na korozję
- Konstrukcja podstawy: 2 nogi skrzyżne z regulacją wysokości - min. 75 cm , max. 97 cm
- Wymiary po złożeniu: 171 cm x 38 cm x 5 cm


W pełni wyposażona
Deska Total Reflect M posiada wszystko to co sprawia, że prasowanie jest tak proste, jak to możliwe.
Jest wyposażona w dużą podstawkę pod żelazko lub stację parową / generator pary, gniazdko elektryczne oraz antenkę podtrzymującą przewód żelazka.
Wygodne otworki na wieszaki
Deska Total Reflect M posiada specjalne otwory na wieszaki dzięki czemu twoje ubrania będą zawsze proste.


Pokrowiec z warstwą metaliczną
Deska Total Reflect M to stabilna deska wyposażona w pokrowiec z 100% warstwą metaliczną, całkowicie odbijającą parę.
Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską jak i przyspiesza prasowanie.
Już jednostronne prasowanie pozwala na osiągniecie satysfakcjonującego efektu.
Idealny rozmiar
Deska o optymalnej wielkości blacie - 120 cm x 38 cm idealnie sprawdzi się do codziennego, szybkiego prasowania.
Jest także łatwa w przechowywaniu.


Bezpieczna
Wyposażona w system Kid Safe zabezpieczający deskę przed przypadkowym złożeniem czy rozłożenie np. przez dzieci.
Stabilny stojak
Stopki deski do prasowania Vileda Total Reflect M plus zapewniają stabilne i bezpieczne oparcie, a plastikowe nakładki na końcach stóp optymalnie chronią podłogę przed zarysowaniami.

Dane techniczne
| Waga | 5,58 kg |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Kolor Dominujący | Szary |
| Model | Deska do prasowania ViledaTotal Reflect Plus M |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Przenośna |
| Typ | Stojąca |
| Zapach | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane

Meritum
Polecam