Domestos Power 5 Lime Zawieszka Do Toalet 3 x 55g
Opis
{desc/100/}
⭐Domestos Power 5 Lime Zawieszka Do Toalet 3 x 55g⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Kostka toaletowa Domestos Power 5
✅To kompleksowy produkt, który zapewni Twojej toalecie bezpieczeństwo i czystość: higienę, ochrona przed kamieniem, pianę, świeżość i połysk. Czy można oczekiwać czegoś więcej od kostki toaletowej?
Korzyści
✅Zapewnia piękny, intensywny zapach w całej łazience
✅Chroni przed osadzającym się kamieniem
✅Usuwa siedliska bakterii podczas każdego spłukiwania
✅Po każdym spłukaniu uwalnia gęstą pianę
✅Pozostawia połysk wewnątrz muszli
✅Jest niesamowicie wydajna - wystarcza na wiele spłukań bez żadnej utraty jakości
{desc/50/}
Kostka cechuje się:
✅Zapewniają trwały i intensywny zapach nawet pomiędzy spłukiwaniami
✅Po każdym spłukaniu uwalniają specjalną, czyszczącą pianę
✅Tworzą barierę ochronną zapobiegającą osadzaniu się kamienia i brudu
✅Zapewniają długotrwałą higienę
✅Zostawiają piękny połysk wewnątrz muszli
✅Są łatwe w zainstalowaniu i niesamowicie wydajne - wystarczają na wiele spłukiwań
✅Wersja: Limonka i cytryna
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Sposób użycia:
✅Rozwiń zawieszkę i przerwij plastikową blokadę.
✅Zawieś kostkę na obrzeżu muszli toaletowej upewniając się, że jest w zasięgu wody.
✅Po zużyciu produktu wyrzuć pozostałości do kosza.
✅Po użyciu umyj ręce.
Dane techniczne
| Waga | 0,22 kg |
| Rodzaj | Kostka Czyszcząca |
| Typ | Do WC |
| Pojemność | 165 g |
| Kolor Dominujący | Żółty |
| Model | Domestos Power 5 Lime Zawieszka Do Toalet 3 x 55g |
| Ilość w komplecie. | 3 szt. |
| Zapach | Cytryna i Limonka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie o produkcie (1)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe


Firma Handlowo Usługowa LUK-AR
Super. Polecam!