Dustmop uchwyt metalowy do mopa 60 cm
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
{desc/100/}
⭐Uchwyt Metalowy Do Mopa 60 cm Vileda⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Wysokiej jakości uchwyt
✅Ekonomiczny uchwyt z lekkim wypełnieniem z polipropylenu zapewnia dobre właściwości czyszczące po niskiej cenie.
✅Zdejmowany uchwyt do mopa kompatybilny ze wszystkimi mopami do zamiatania wielokrotnego użycia (z kieszeniami) Viledy Professional.
✅Wykonany z drutu platerowanego cynkiem 60 cm
✅Wyposażony w uniwersalne złącze z zatrzaskiem typu Euro-clip
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Zdejmowany uchwyt do mopa kompatybilny ze wszystkimi mopami do zamiatania wielokrotnego użycia (z kieszeniami) Viledy Professional
✅Wyposażony w uniwersalne złącze z zatrzaskiem typu Euro-clip
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
⭐JAKOŚĆ VILEDA PROFESSIONAL⭐
➡️Proszę zwrócić uwagę, iż oferowany produkt jest produktem z linii VILEDA PROFESSIONAL (kolor niebieski), różni się on większą trwałością oraz wytrzymałością od linii Vileda Consumer (kolor czerwony).
Dane techniczne
| Waga | 0,34 kg |
| Szerokość | 60 cm |
| Rodzaj | Uchwyt Do Mopa |
| Typ | Do Mopa Płaskiego |
| Materiał | Metal + Plastik |
| Kolor Dominujący | Wielokolorowy |
| Model | Dustmop uchwyt metalowy do mopa 60 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

