Foliopaki Kurierskie Różowe B3 400x500mm - 50 szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
{desc/100/}
⭐Foliopaki Kurierskie Różowe 400x500 mm - 50 szt.⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Mocne 55 µm - Klasa 1 Premium
✅Wytrzymała i mocna folia LDPE chroni zawartość przed rozdarciami, przetarciami czy zadrapaniami.
✅Elastyczna i wytrzymała folia o grubości 55 mikronów chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
✅Foliopaki zostały wykonane z dwukolorowej folii – różowa od zewnątrz, biała od środka.
✅Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie zobaczy zawartości Twojej paczki.
Wodoodporne Oraz Trwałe
➡️Chronią przed brudem, wilgocią, kurzem, rozdarciami, przetarciami
Powierzchnia Odporna Na Odklejanie Się Etykiet
✅Specjalna struktura folii zabezpiecza etykietę przed odklejeniem sie.
✅Etykiety bardzo dobrze się trzymają.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Duża wytrzymałość
➡️Grubość aż 55 µm
➡️Aukcja dotyczy 50 sztuk
✅Sposób zamykania: Taśma samoklejąca
➡️Długość: 500 mm
➡️Szerokość: 400 mm
➡️Szerokość zakładki klejącej: 50 mm
✅Kolor zewnętrzny: Różowy
✅Kolor wewnętrzny: Biały
✅Tolerancja błędu wymiarów producenta wynosi +/-5%
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Wbudowany Aktywny Pasek Samoklejący
✅Pasek klejący zabezpiecza przed ponownym otwarciem - otwarcie zamkniętej koperty będzie możliwe poprzez rozerwanie folii.
✅Takie rozwiązanie nie pozwoli na ingerencję niepowołanym osobom w zawartość paczki.
Nie Otworzysz Bez Rozdarcia Koperty
✅Nie da się otworzyć folipaku bez naruszania opakowania, co gwarantuje odbiorcom bezpieczeństwo produktu.
{desc/50/}
Szybkie Pakowanie Towaru
✅Koperty samoklejące ułatwiają pakowanie towarów i przyspieszają proces wysyłki ich do klientów.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Bezpieczna Wysyłka Towaru
✅Foliopaki to specjalne koperty kurierskie, które służą do bezpiecznego transportu wysyłanego towaru
{desc/50/}
Bądź Nowoczesny
✅Foliopaki kurierskie to idealne rozwiązanie do wysyłki tradycyjnych przesyłek kurierskich jak i również paczek typu „odbiór w punkcie".
✅Nieodpowiednio zabezpieczona paczka i uszkodzony produkt?
✅Nie w Twojej firmie.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,84 kg |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Rozmiar | B3 |
| Rodzaj | Foliopak |
| Materiał | Folia LDPE |
| Kolor Dominujący | Różowy |
| Model | Foliopaki Kurierskie Różowe B3 400x500mm - 50 szt. |
| Ilość w komplecie. | 50 szt. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe


Firma Handlowo Usługowa LUK-AR
Super. Polecam!!!