Karton Na Segregatory i Przeprowadzki 500x305x325mm 410g - 40 sztuk
Opis
Karton Na Segregatory i Przeprowadzki 500x305x325mm 410g - 40 sztuk

Oferta dotyczy 40 sztuk
Kolor: odcień brązu
Gramatura: 410 g/m2
Tektura: mocna falista 3-warstwowa, fala B
Wymiary zewnętrzne
- Długość: 500 mm
- Szerokość: 305 mm
- Wysokość: 325 mm
Najprostsze w składaniu
Idealne do masowej wysyłki, oszczędność na taśmie, dodatkowe wzmocnienia w narożach
Wykonane z mocne falistej tektury.
Bardzo sztywne i estetyczne po złożeniu.


Wygodne magazynowanie
Nasze kartony są zawsze rozłożone, przez co zajmują bardzo mało miejsca.
Dzięki temu wygodnie można je magazynować.


Dane techniczne
| Waga | 22 kg |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 305 mm |
| Wysokość | 325 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Gramatura | 410 g/m2 |
| Rodzaj fali | Fala B |
| Tektura | 3 - warstwowa |
| Rodzaj kartonu | Klapowy |
| Ilość w komplecie | 40 szt. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
