Kosz Ogrodowy Składany Pick-Up 270L TQ-B270
Opis
{desc/100/}
⭐⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Kosz ogrodowy składany PICK-UP, 270l
✅Wielofunkcyjny kosz ogrodowy "PICK-UP" służący do transportu liści, trawy oraz chwastów.
✅Kosz jest pojemny, wytrzymały i posiada wszyte uchwyty umożliwiające przenoszenie.
✅Wykonany z PP. wzmocnienie plastikowym pasem w górnej części zapobiega przewracaniu się kosza.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Pojemność: 270 l
✅Średnica: 65 cm
✅Wysokość kosza po rozłożeniu: 80 cm
✅Kolor: ciemnozielony
✅Odporny na wodę i rozdarcia
✅Ekologiczny - wielorazowego użytku
✅Składany - po złożeniu zajmuje mało miejsca do przechowywania
✅Dużo wygodniejszy niż tradycyjne worki foliowe
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,38 kg |
| Wysokość | 80 cm |
| Średnica | 65 cm |
| Rodzaj | Kosz |
| Typ | Ogrodowy |
| Pojemność | 270 L |
| Materiał | Polipropylen |
| Kolor Dominujący | Zielony |
| Model | Kosz Ogrodowy Składany Pick-Up 270L TQ-B270 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

