Kuchenka Gazowa Turystyczna 2500W - MAR-POL
Opis
{desc/50/}

{desc/50/}
Kuchenka Gazowa Turystyczna 2500W - MAR-POL
- Świetna, lekka i mała kuchenka gazowa z zapłonem piezoelektrycznym dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznych źródeł ognia.
- Idealnie nadaje się na wyprawy w plener.
- Zapłon piezoelektryczny wbudowany w obudowę, dzięki czemu przy zapalaniu nie ma potrzeby korzystania z zapałek.
- Funkcja regulacji płomienia - pozwala dostosować wielkość płomienia do aktualnych potrzeb.
- W komplecie walizka stanowiąca opakowanie ochronne i pozwalającą na bezpieczne i wygodne przenoszenie kuchenki.
{desc/50/}
Specyfikacja
- Wydajna, optymalny czas działania na jednym kartuszu
- Kuchenka Turystyczna w poręcznej walizce
- Automatyczny piezo zapłon
- Kompatybilna ze standardowymi kartuszami z gazem
- Moc grzewcza: 2,5 kW
- KOMPLET NIE ZAWIERA KARTUSZA
- Waga wraz z opakowaniem - 1,783 kg
- Idealnie nadaje się na wyprawy w plener
- Ilość palników - 1
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Przeznaczenie
Kuchenka nadaje się do użytkowania w domu, na działce, może służyć również jako kuchenka turystyczna dzięki czemu możemy jej używać w każdych warunkach (nad wodą, w górach itd.)
Kuchenka gazowa znajdzie również zastosowanie w małej gastronomii.
{desc/50/}
Wymiary kuchenki
- Wysokość - 82 mm
- Szerokość - 345 mm
- Długość - 255 mm
Wymiary tacki:
- 210 mm x 210 mm
Wymiary opakowania:
- 300 mm x 350 mm
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 1.783 kg |
| Długość | 25,5 cm |
| Szerokość | 34,5 cm |
| Wysokość | 8,2 cm |
| Kolor Dominujący | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Moc | 2500 W |
| Rodzaj | Kuchenka Gazowa |
| Typ | Gazowa |
| Model | Kuchenka Gazowa Turystyczna 2500W - MAR-POL |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

