Leżanka Warsztatowa Składana Max. Obciążenie 135kg
Opis
{desc/100/}
Leżanka Warsztatowa Składana Max. Obciążenie 135kg
{desc/50/}

{desc/50/}
Leżanka warsztatowa 2w1
Składana leżanka warsztatowa idealnie sprawdzi się w każdym serwisie motoryzacyjnym, naprawczym oraz w prywatnym warsztacie i garażu. Posiada dwie możliwości pracy:
- na leżąco - umożliwia komfortową pracę pod pojazdem
- na siedząco - po złożeniu, tworzy wygodny stołek, na którym można usiąść i swobodnie wykonywać dalsze prace w wygodniejszej pozycji!
Jest to obowiązkowy element wyposażenia twojego warsztatu i garażu!
Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest to długotrwała inwestycja!
{desc/50/}
Specyfikacja
- Składana leżanka warsztatowa przeznaczona do serwisów motoryzacyjnych, naprawczych oraz dla prywatnych użytkowników
- Umożliwia komfortową pracę przy samochodzie oraz pod nim
- Łatwo składana w wygodne siedzisko warsztatowe
- Maksymalne obciążenie - 135 kg
- Waga - 7,55 kg
- Stelaż wykonany z wysokiej jakości stali
- Z zewnątrz pokryta wytrzymałym tworzywem sztucznym
- Wytrzymała
- Wygodna
{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 7,55 kg |
| Długość | 104,5 cm |
| Szerokość | 42,4 cm |
| Wysokość | 15,2 cm |
| Kolor | Czarno-Pomarańczowy |
| Materiał | Stal Wysokiej Jakości |
| Rodzaj | Leżanka |
| Typ | - |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

