Nabój Z Gazem Butan, 190 G, System Blokowania Wypływu Gazu
Opis
Nabój Z Gazem Butan, 190 G, System Blokowania Wypływu Gazu

Przeznaczenie
Nabój z gazem butan firmy Topex posiada uniwersalne zastosowanie. Możemy używać go w lampach lutowniczych , a także w kuchenkach turystycznych.
Dzięki unikalnemu systemowi blokowania wypływu gazu zwiększa nasz komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.
Specyfikacja
- Rodzaj gazu - butan
- Wymiary (szerokość x wysokość x długość) - 9 cm x 9 cm x 9 cm
- Waga - 0,28 kg
- Waga naboju z gazem - 190 g
- Posiada system blokowania wypływu gazu
- Uniwersalne zastosowanie
- Przebijany
Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów!
Dane techniczne
| Waga | 0.28 kg |
| Długość | 9 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Kolor Dominujący | Żółty |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Nabój Gazowy |
| Typ | Przebijany |
| Model | Nabój Z Gazem Butan, 190 G, System Blokowania Wypływu Gazu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

