Ochraniacz drzwi do auta 50x10x1,5cm
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
{desc/100/}
⭐Samochodowy Ochraniacz- Odbojnik Na Ścianę⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Cechy
✅Zapewnia bezpieczne parkowanie, ochrania drzwi samochodowe i zderzaki
✅Odporny na wilgoć i zmiany temperatur
✅Można go przykleić gdziekolwiek zechcesz
✅Wykonany z grubej pianki
✅Odporny na wgniecenia i odkształcenia
{desc/50/}
Specyfikacja
✅szerokość: 50cm
✅długość: 10cm
✅grubość: 1,5cm
✅waga: 30g
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Doskonały gadżet
✅do każdego garażu, który zapewni ochronę Twojego samochodu. Sprawdzi się szczególnie tam, gdzie jest niewiele miejsca do parkowania. Nie musisz się obawiać, że przy wychodzeniu z samochodem obijesz drzwi lub parkując zniszczysz zderzak.
{desc/50/}
Prosty montaż
✅wystarczy, że przykleisz odbojnik na ścianie garażu. Idealnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w firmach, także do ochrony ścian np. przed wózkami towarowymi. Bez problemu możesz łączyć ze sobą kilka odbojników - wystarczy przykleić je obok siebie.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/100/}

Dane techniczne
| Waga | 0,04 kg |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Pojemność | . |
| Rodzaj | Ochraniacz Drzwi Samochodowych |
| Typ | - |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

