Panel sterujący Warmtec ControlBox
Opis
{desc/100/}
⭐PANEL STERUJĄCY CONTROLBOX DO KLIMATYZATORA MORSO⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
✅Panel sterujący ControlBox do klimatyzatorów Morso, umożliwiający sterowanie urządzeniem, które zostało umieszczone na zewnątrz klimatyzowanego pomieszczenia.
{desc/50/}
Specyfikacja
✅Nazwa: ControlBox
✅Długość przewodu: 2,5 m
✅Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.): 20 x 24,6 x 4,6 (5,6) cm
✅Waga urządzenia: 0,8 kg
✅Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 23 x 28,5 x 11,9 cm
✅Waga z opakowaniem: 1,1 kg
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
✅Dużym ułatwieniem w obsłudze urządzenia umieszczonego poza klimatyzowanym pomieszczeniem jest możliwość podłączenia panelu sterującego ControlBox. Wystarczy założyć panel sterujący na koniec rury wprowadzającej chłodne powietrze do pomieszczenia i za pomocą przycisków na panelu ControlBox lub pilota (od klimatyzatora Morso), sterować funkcjami klimatyzatora.
✅ ControlBox posiada regulowane manualnie kratki wylotu powietrza, które pozwalają na dostosowanie kierunku nadmuchu powietrza.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/100/}

Dane techniczne
| Waga | 28,7 kg |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 24,6 cm |
| Kolor Dominujący | Biały |
| Rodzaj | Panel Sterujący |
| Typ | Do Klimatyzatora |
| Model | Panel sterujący Warmtec ControlBox |
| Sterowanie | Manualne |
| Zasilanie | Sieciowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

