Pokrowiec na deskę Vileda Rapid
Opis
Pokrowiec na deskę Vileda Rapid

Pokrowiec na deskę Vileda Rapid
- Ten pokrowiec zapewni Ci efektywniejsze, szybsze i prostsze prasowanie, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu ciepła i pary z żelazka.
- Pokrowiec pokryty metalizowaną warstwą dla bardziej efektywnego i szybszego prasowania.
- Metalizowana warstwa pozwala na maksymalne wykorzystanie ciepła, dzięki czemu skraca się czas prasowania.
- Dodatkowa warstwa pianki zwiększająca komfort prasowania
- Pokrowiec na deskę do prasowania z warstwą metalizowaną, pasuje do desek o wymiarach do 130 cm x 45 cm
- Dzięki zastosowaniu metalizowanej warstwy pokrowiec odbija ciepło i parę do tkanin, skracając tym samym proces prasowania
- Wystarczy jednostronne prasowanie!
Łatwiejsze zakładanie
Rapid to pokrowiec na deskę do prasowania posiadający System Quick FIX - elastyczne narożniki i klips ściągający zapewniają idealne dopasowanie pokrowca oraz łatwiejsze zakładanie pokrowca na deskę.


Pasuje do desek o wymiarach:
Pokrowiec Rapid Vileda pasuje na wszystkie deski o długości: 110 cm - 130 cm i szerokości: 30 cm - 45 cm.
- Skład: Tkanina: 100% bawełna, Pianka: 100% poliuretan
Warstawa metalizowana
Pokrowiec na deskę Rapid posiada dwie warstwy wysokogatunkowych materiałów, w tym bawełnę z warstwą metalizowaną, która pozwala na maksymalne wykorzystanie ciepła.
Dzięki temu wystarczy jednostronne prasowanie tkaniny dla uzyskania satysfakcjonującego efektu.


Dane techniczne
| Waga | 0,16 kg |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Kolor Dominujący | Szary |
| Model | Pokrowiec na deskę Vileda Rapid |
| Materiał | Bawełna |
| Typ | Pokrowiec Na Deskę |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
