Pokrywa stojaka do segregacji odpadów brązowa - MDRC
Opis
{desc/100/}
⭐Pokrywa stojaka do segregacji odpadów - brązowa⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Pokrywa stojaka do segregacji odpadów
✅Z tworzywa sztucznego pasująca do stojaka na worki. Kolor brązowy z przeznaczeniem na składowanie odpadów BIO.
✅Pokrywa zawiera podwójną ramkę (okienko) stabilizującą worek z odpadami.
✅Ramkę wciska się na stelaż z rurek.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Kolor: brązowy
✅Szerokość: 30 cm
✅Długość: 37 cm
✅Wysokość: 4,5 cm
✅Materiał: tworzywo sztuczne
✅Wymiarowanie: tak
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,44 kg |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Rodzaj | Pokrywa |
| Typ | Na Stojak Do Segregacji Odpadów |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Kolor Dominujący | Brązowy |
| Model | Pokrywa stojaka do segregacji odpadów brązowa - MDRC |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

