Pokrywa stojaka do segregacji odpadów zielona - MDRC
Opis
{desc/100/}
⭐Pokrywa stojaka do segregacji odpadów - zielona⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Pokrywa
✅Z tworzywa sztucznego pasująca do stojaka na worki. Kolor zielony z przeznaczeniem na składowanie szkła.
✅Pokrywa zawiera podwójną ramkę (okienko) stabilizującą worek z odpadami.
✅Ramkę wciska się na stelaż z rurek.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Kolor: zielony
✅Szerokość: 30 cm
✅Długość: 37 cm
✅Wysokość: 4,5 cm
✅Materiał: tworzywo sztuczne
✅Wymiarowanie: tak
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,44 kg |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Rodzaj | Pokrywa |
| Typ | Na Stojak Do Segregacji Odpadów |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Kolor Dominujący | Zielony |
| Model | Pokrywa stojaka do segregacji odpadów zielona - MDRC |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

