Rolka Po Folii Stretch - 10 szt.
Opis
{desc/50/}

{desc/50/}
Specyfikacja
- Waga 10 szt.: 3,5 kg
- Kolor: Biały
- Długość: 53 cm
- Średnica zewnętrzna: 6 cm
- Średnica wewnętrzna: 4,9 cm
Dane techniczne
| Waga | 3,5 kg |
| Długość | 53 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Rodzaj | Rolka po folii stretch |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor Dominujący | Biały |
| Model | Rolka Po Folii Stretch - 10 szt. |
| Ilość w komplecie. | 10 szt. |
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

