Ściereczka Vileda Mikrofibra Ultra Fresh 3 szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściereczka Mikrofibra Ultra Fresh

Ściereczka Mikrofibra Ultra Fresh
Ściereczka jest chłonna i skutecznie czyści każdą powierzchnię.
Dzięki formule Antibac dłużej zachowuje świeżość i nie przyjmuje przykrego zapachu.
Ściereczka z mikrofibry jest bardzo trwała i sprawdzi się do wszelkich zastosowań domowych.
Starannie obszyte, co przedłuża trwałość ściereczki.
Czysta i sucha powierzchnia już po jednym przetarciu!
Specyfikacja:
- Antybakteryjna formuła ściereczki dzięki napyleniu jonami srebra.
- Włókna mikroaktywne wchodzące w skład ściereczki Mikrofibra. Ultra Fresh doskonale usuwają nawet uporczywe zabrudzenia, bez detergentów.
- Ściereczka z mikrofibry jest bardzo trwała i sprawdzi się do wszelkich zastosowań domowych.
- Starannie obszyte, co przedłuża trwałość ściereczki.
- Ściereczki mogą być prane mechaniczne w temperaturze do 60 stopni, bez użycia środków zmiękczających.
- Opakowanie zawiera 3 sztuki ściereczki w różnych kolorach.
- Skład: 80% poliester, 20% poliamid
- Wymiary: 30 x 30 cm


Dane techniczne
| Waga | 0,08 kg |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Rodzaj | Ścierka |
| Materiał | Mikrofibra |
| Kolor Dominujący | Wielokolorowy |
| Model | Ściereczka Vileda Mikrofibra Ultra Fresh 3 szt. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
