Stojak do segregacji odpadów (1-stanowiskowy) zielony
Opis
Stojak do segregacji odpadów (1-stanowiskowy) zielony
 zielony - CETEL/Stojak-do-segregacji-odpad%C3%B3w-1-stanowiskowy-zielony-CETEL-1.jpg)
Stojaki
Są produkcji polskiej firmy. Klapy są równe i sztywne, rozkładane nogi. Konstrukcja jest stabilna, wykonana z ocynkowanych rurek.
W stojaku zamontowana jest jedna pokrywa oraz pod nią czarna obręcz służąca do mocowania i przytrzymywania worków w stelażu. W stojakach można stosować worki o pojemności 120 litrów.
Specyfikacja:
- Wysokość: 80 cm
- Szerokość: 37 cm
- Głębokość: 40 cm
- Liczba stanowisk: 1
- Kolor: Zielony
- Możliwość stosowania worków 120 litrowych
 zielony - CETEL/Stojak-do-segregacji-odpad%C3%B3w-1-stanowiskowy-zielony-CETEL-4.jpg)
 zielony - CETEL/Stojak-do-segregacji-odpad%C3%B3w-1-stanowiskowy-zielony-CETEL-2.jpg)
Nasze stojaki
To doskonała jakość i bardzo przystępna cena! Klapy wykonane są z błyszczącego plastiku, kolory są żywe!
Stojak na śmieci z jedną pokrywką w kolorze zielonym, umożliwia segregację odpadów na szkło.
Pokrywy stojaka można zdejmować, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Ponadto stelaż się składa i można go wygodnie przechowywać lub przewozić.
 zielony - CETEL/Stojak-do-segregacji-odpad%C3%B3w-1-stanowiskowy-zielony-CETEL-3.jpg)
Dane techniczne
| Waga | 1,9 kg |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | Stojak do segregacji odpadów |
| Pojemność | 120 L |
| Materiał | Metal + Plastik |
| Kolor Dominujący | Zielony |
| Model | Stojak do segregacji odpadów (1-stanowiskowy) zielony |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
