Stojak do segregacji odpadów (4-stanowiskowy) niebieski, zielony, brązowy, żółty
Opis
{desc/100/}
⭐Stojak do segregacji odpadów (4-stanowiskowy) żółty, zielony, niebieski, brązowy⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Stojaki
✅Są produkcji polskiej firmy. Klapy są równe i sztywne, rozkładane nogi są ocynkowane. Stabilny stelaż pomaga w segregacji śmieci w czterech workach jednocześnie. Stosowany w gospodarstwach domowych i niedużych instytucjach.
✅W stojaku zamontowane są cztery pokrywy oraz pod nimi czarna obręcz służąca do mocowania i przytrzymywania worków w stelażu. W stojakach można stosować worki o pojemnościach od 120 litrów.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Wysokość: 80 cm
✅Szerokość: 127 cm
✅Głębokość: 40 cm
✅Liczba stanowisk: 4
✅Kolor: żółty, zielony, niebieski, brązowy
✅Możliwość stosowania worków 120 litrowych
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Nasze stojaki
✅To doskonała jakość i bardzo przystępna cena! Klapy wykonane są z błyszczącego plastiku, kolory są żywe!
✅Stojak na śmieci z czterema pokrywkami w kolorach: żółty, zielony, niebieski i brązowy, umożliwia segregację odpadów na papier, szkło, plastik oraz odpady BIO.
✅Pokrywy stojaka można zdejmować, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Ponadto stelaż się składa i można go wygodnie przechowywać lub przewozić.
Dane techniczne
| Waga | 3,98 kg |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 127 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | Stojak do segregacji odpadów |
| Typ | Czterostanowiskowy |
| Pojemność | 120 L |
| Materiał | Metal + Plastik |
| Kolor Dominujący | Wielokolorowy |
| Model | Stojak do segregacji odpadów (4-stanowiskowy) niebieski, zielony, brązowy, żółty |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

