Waga bagażowa LED - 40kg
Opis
{desc/100/}
⭐WAGA BAGAŻOWA 40 KG LED⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
WAGA ELEKTRONICZA - BAGAŻOWA LED
✅Waga elektroniczna z hakiem doskonale sprawdzi się jako waga bagażowa lub wędkarska. Jest lekka, posiada niewielkie rozmiary dzięki czemu z łatwością zmieści się w kieszeni lub w torebce.
{desc/50/}
SPECYFIKACJA:
➡️Kolor: Czarny
➡️Materiał: Tworzywo Sztuczne
➡️Wymiary (Szer/Dł/Grub): 4,8 / 8,5 / 2 cm
➡️Waga: 88 g
➡️Max. Obciążenie: 40 kg
➡️Dokładność: 10 g
➡️Podświetlenie: Niebieskie LED
➡️Zasilanie: 2 x AAA - 1,5V
➡️Jednostki Ważenia: kg, g, lb, jin, oz
➡️Długość Haka: 6 cm
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
DIODA
✅Dioda informuje o pracy urządzenia oraz wskazuje niski poziom baterii poprzez mruganie.
{desc/50/}
NIEBIESKIE PODŚWIETLENIE LCD
✅Podświetlany ekran ułatwia odczyt wyniku także w nocy
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
HAK, TASIEMKA
✅Wagę można zawiesić na haku, wieszaku, gałęzi lub trzymać w dłoni podczas ważenia
{desc/50/}
FUNKCJA TARY
✅Funkcja blokady wyniku zapamiętuje ostatni odczyt nawet po zdjęciu bagażu - możesz wyłączyć tę funkcję poprzez przytrzymanie przycisku TARE
✅Nieużywana waga sama się wyłącza oszczędzając energię
{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,1 kg |
| Długość | 8,5 cm |
| Szerokość | 4,8 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Kolor Dominujący | Niebieski |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Waga |
| Typ | Bagażowa |
| Model | Waga bagażowa LED - 40kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

