Wiaderko z wyciskaczem Vileda Ultramax
Opis
{desc/100/}
Wiaderko z wyciskaczem Vileda Ultramax
{desc/50/}

{desc/50/}
Vileda wiadro z wyciskaczem do mopa Ultramax
- Nowy, wyprofilowany kształt wyciskacza wiadra, umożliwia łatwe i sprawne wyżymanie mopa
- Wyciskacz wyposażony został w ruchoma część sita, zwiększają w ten sposób kontrolę odsączania mopa i siły nacisku.
- Ulepszone sito pozostawia dokładnie wyciśniętego mopa i do minimum ogranicza wilgotność mopa.
- Unikalne wiadro Vileda z wyciskaczem przeznaczone tylko do mopa płaskiego UltraMax.
{desc/50/}
Specyfikacja:
- Długość: 38 cm
- Szerokość: 30 cm
- Wysokość: 29 cm
- Wysokość z sitem: 38 cm
- Pojemność: 13 litrów
{desc/50/}
{desc/50/}
{desc/50/}
{desc/100/}
Posiadamy również inne akcesoria domowe
Dane techniczne
| Waga | 0,74 kg |
| Długość | 38 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Rodzaj | Wiaderko |
| Typ | Płaski |
| Kolor Dominujący | Czarny |
| Model | Wiaderko z wyciskaczem Vileda Ultramax |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe




Produkty powiązane
