Wiatraczek USB
Opis
{desc/100/}
⭐WIATRACZEK USB⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Wiatraczek na USB
✅Niezawodny podręczny mini wiatraczek USB przyda się w biurze, podróży lub w domu.
✅Produkt idealny, aby w upalne dni podłączyć go do laptopa, notebooka lub telefonu i zaznać chwili ochłody.
✅Wiatraczek łączy w sobie funkcjonalność z lekkością i małymi rozmiarami - przewód jest giętki, możesz ustawić go w dowolnej pozycji.
✅Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo łatwy w transporcie i wygodny w użytkowaniu na co dzień - śmigła są odczepiane, przez co zmieści się on w małej torebce czy kieszeni.
✅Można podłączyć go wszędzie tam, gdzie wbudowane jest gniazdo USB: radia w samochodzie, PC, laptopa, baterii przenośnej.
✅Jest bardzo łatwy w instalacji, zapewnia chłodny i miękki powiew powietrza, dodatkowo jest bardzo cichy podczas pracy.
{desc/50/}
Specyfikacja:
➡️Kolor: Czarny, Biały, Różowy, Niebieski, Zielony / Kolor wysyłany losowo
➡️Materiał: Silikon
➡️Wymiary: 8,5 / 14 cm
➡️Zasilanie: USB
➡️Certyfikat: CE
➡️W Zestawie: Fabrycznie Nowy Wiatraczek USB
➡️TOWAR JEST NOWY, NIEUŻYWANY ORAZ BEZPIECZNIE ZAPAKOWANY.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Zalety Produktu:
✅Zasilany za pomocą gniazda USB
✅Doskonały przy pracy przy komputerze w gorące dni
✅Zajmuje mało miejsca, bardzo łatwy w transporcie
✅Lekki i wytrzymały
✅Przewód jest giętki, dzięki czemu możemy ustawić go w dowolnej pozycji
✅Posiada zdejmowane śmigło
✅Jest bardzo cichy podczas pracy
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/100/}

Dane techniczne
| Waga | 0,02 kg |
| Długość | 14 cm |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Średnica | 8,5 cm |
| Rodzaj | Wiatraczek |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne + Silikon |
| Kolor Dominujący | Wielokolorowy |
| Model | Wiatraczek USB |
| Zasilanie | USB |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

