Wieszak na ubrania pojedynczy W4851
Opis
{desc/100/}
⭐Pojedynczy wieszak na ubrania W4851⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Bardzo lekki i stabilny
✅Wieszak na ubrania z regulowaną wysokością. Idealny do firmy, sklepu, biura oraz domu. Lekka konstrukcja. Prosty w montażu.
✅Możesz eksponować na nim: bluzki, marynarki, spodnie, sukienki, płaszcze.
✅Na dolnych poprzeczkach znajduje się praktyczne miejsce np. na buty.
{desc/50/}
Specyfikacja:
➡️Konstrukcja: stal nierdzewna
✅Max. obciążenie: 20kg
➡️Ilość kółek: 4
✅Wymiary (szer/wys): 78x92-130cm
➡️Waga: 1,3kg
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Estetyczny wygląd
✅Połączenie klasycznego metalu z czarnym tworzywem sprawia, że będzie idealnie pasować do każdego wnętrza.
Regulowana wysokość
➡️Dostosujesz wieszak do własnych potrzeb. Dodatkowe końcówki drążków zapobiegają zsuwaniu się wieszaków.
{desc/50/}
Multifunkcyjny
➡️Idealnie nadaje się do firmy, sklepu, biura oraz domu.
➡️Możliwość zawieszenia wielu wieszaków oraz bardzo praktyczna półka na buty.
✅Wieszak można również wykorzystać do suszenia ubrań.
✅Idealny także do przechowywania np. zimowych ubrań.
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
⭐Blokada kółek przed przesuwaniem⭐
Dane techniczne
| Waga | 1,1 kg |
| Długość | 42,5 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Kolor Dominujący | Srebrny |
| Model | Wieszak na ubrania pojedynczy W4851 |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Na ubrania |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

