Wkład do mopa elektrycznego Vileda Looper
Opis
Wkład do mopa elektrycznego Vileda Looper

Zastosowanie
Wymienny wkład do mopa elektrycznego Vileda Looper sprawdzi się na wszystkich rodzajach twardych podłóg.
Wykonany został z wysokiej jakości mikrofibry i posiada dużą moc obrotową, co sprawia, że urządzenie jest w stanie bez trudu usunąć wszelkie zabrudzenia.
Specyfikacja
- wkład wykonany z wysokiej jakości mikrofibry
- sprawdza się na wszystkich rodzajach twardych podłóg
- wysoka moc obrotwa
- usuwa 99% bakterii i wirusów
- bardzo prosty w instalacji
- wkład wielokrotnego użytku
- możliwość prania w pralce
- waga wraz z opakowaniem jednostkowym: 0,06 kg
- wymiary: 21 cm x 18 cm x 4cm


Możliwość prania
Wkład do mopa elektrycznego Vileda Looper jest wielokrotnego użytku i nadaje się do prania w pralce w temperaturze do 60°C.
Bardzo proste w instalacji
Wkład do mopa elektrycznego Vileda Looper jest również niezwyle prosty w instalacji - wystarczy umieścić go na tarczach padów, a następnie lekko docisnąć urządzenie do podłogi.
Każdy poradzi sobie z wymianą takiego wkładu zupełnie sam.
i
Dane techniczne
| Waga | 0,06 kg |
| Długość | 21 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Średnica | 14 cm |
| Rodzaj | Wkład |
| Typ | Do Mopów Elektrycznych |
| Materiał | Mikrofibra |
| Kolor Dominujący | Biało-Czerwony |
| Model | Wkład do mopa elektrycznego Vileda Looper |
| Ilość w komplecie. | 2 szt. |
| Zapach | . |
| Zasilanie | . |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
