Zszywacz do papieru do 100 kartek
Opis
{desc/100/}
⭐Metalowy zszywacz do papieru do 100 kartek⭐
{desc/50/}

{desc/50/}
Zszywacz do papieru - do 100 kartek
✅Wysokiej jakości zszywacz na 100 kartek. Wyposażony jest w długie ramię, które ułatwia pracę i znacznie ogranicza konieczność użycia dużej siły potrzebnej do zszycia wielu kartek.
✅Posiada regulację głębokości wsunięcia kartek (marginesu). Ponadto, wyposażony został w podziałkę pomagającą w wyborze właściwych zszywek.
✅Pasują do niego zszywki o rozmiarach:
➡️23/6
➡️23/8
➡️23/10
➡️23/13
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Max. ilość zszywek w magazynku: 100 szt.
✅Rozmiary pasujących zszywek: 23/6, 23/8, 23/10, 23/13
✅Wymiary (dł/szer): 28x7 cm
✅Waga: ~900 g
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
Cechy:
✅Wysokiej jakości zszywacz na 100 kartek
✅Długie ramię
✅Regulacja głębokości wsunięcia kartek
✅Pasują do niego zszywki o rozmiarach 23/6, 23/8, 23/10 oraz 23/13
{desc/50/}

{desc/50/}

Dane techniczne
| Waga | 0,94 kg |
| Długość | 28 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Rodzaj | Zszywacz |
| Typ | Do Papieru |
| Kolor Dominujący | Biały |
| Model | Zszywacz do papieru do 100 kartek |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe


Firma Handlowo Usługowa LUK-AR
Super. Polecam!!!