Miotła Eco miękka 30 cm
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
{desc/50/}

{desc/50/}
Eko – miotła miękka
✅Do codziennego, efektywnego zamiatania. Wykonane z przetworzonych materiałów, wydajne, ergonomiczne i przyjazne dla środowiska.
✅Obudowa wykonana w 100% z przetworzonego PP, a włókna z przetworzonego PET - w wersji z miękkim włosiem.
✅Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Zbiera małe, luźne cząsteczki, przeznaczona do podłóg gładkich cyklinowanych.
{desc/50/}
Specyfikacja:
✅Łatwo się czyści ze względu na otwartą strukturę
✅Łącznik z gwintem włoskim
✅Miękka miotła do zamiatania na mokro i na zewnątrz
✅Nie ślizgające się włosie o większej średnicy i podwyższonej trwałości
✅Miotła Eco wykonana z materiałów przetworzonych
✅Długość - 30 cm
✅Produkt sprzedawany jest bez kija. Możliwość dokupienia kompatybilnego kija.
✅Obudowa wykonana w 100% z przetworzonego PP
✅Włókna z przetworzonego PET
✅Waga - 0,26 kg
✅Kolor - zielony
{desc/50/}

{desc/50/}

{desc/50/}
⭐JAKOŚĆ VILEDA PROFESSIONAL⭐
➡️Proszę zwrócić uwagę, iż oferowany produkt jest produktem z linii VILEDA PROFESSIONAL (kolor niebieski), różni się on większą trwałością oraz wytrzymałością od linii Vileda Consumer (kolor czerwony).
{desc/100/}

Dane techniczne
| Waga | 0,26 kg |
| Długość | 30 cm |
| Rodzaj | Miotła |
| Typ | Miękka |
| Materiał | Przetworzony PET |
| Kolor Dominujący | Zielony |
| Model | Miotła Eco miękka 30 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

