Stojak do segregacji odpadów (1-stanowiskowy) Niebieski - DREWMET
Opis
Stojak do segregacji odpadów (1-stanowiskowy) niebieski

Stojaki
Są produkcji polskiej firmy. Klapy są równe i sztywne, rozkładane nogi. Konstrukcja jest stabilna, wykonana z ocynkowanych rurek.
W stojaku zamontowana jest jedna pokrywa oraz pod nią czarna obręcz służąca do mocowania i przytrzymywania worków w stelażu. W stojakach można stosować worki o pojemności od 120 do 240 litrów.
Nasze stojaki
To doskonała jakość i bardzo przystępna cena! Klapy wykonane są z błyszczącego plastiku, kolory są żywe!
Stojak na śmieci z jedną pokrywką w kolorze niebieskim, umożliwia segregację odpadów na papier.
Specyfikacja:
- Wysokość: 82 cm
- Szerokość: 37 cm
- Głębokość: 42 cm
- Liczba stanowisk: 1
- Kolor: Niebieski
- Możliwość stosowania worków 120 oraz 240 litrowych
Pokrywy stojaka można zdejmować, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Ponadto stelaż się składa i można go wygodnie przechowywać lub przewozić.

Dane techniczne
| Waga | 2,06 kg |
| Długość | 42 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Rodzaj | Stojak do segregacji odpadów |
| Pojemność | 240 L |
| Materiał | Metal + Plastik |
| Kolor Dominujący | Niebieski |
| Model | Stojak do segregacji odpadów (1-stanowiskowy) Niebieski |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
