Stojak do segregacji odpadów (5-stanowiskowy) niebieski, zielony, brązowy, żółty, czarny - DREWMET
Opis
Stojak do segregacji odpadów (5-stanowiskowy) żółty, zielony, niebieski, brązowy, czarny

Stojaki
Są produkcji polskiej firmy. Klapy są równe i sztywne, rozkładane nogi są ocynkowane. Na końcach nóżek założone są plastikowe zaślepki zapobiegające rysowaniu podłoża.
W stojaku zamontowane jest pięć pokryw oraz pod nimi czarna obręcz służąca do mocowania i przytrzymywania worków w stelażu. W stojakach można stosować worki o pojemnościach od 120 do 240 litrów.
Specyfikacja:
- Wysokość: 82 cm
- Szerokość: 152 cm
- Głębokość: 42 cm
- Liczba stanowisk: 5
- Kolor: żółty, zielony, niebieski, brązowy, czarny
- Możliwość stosowania worków od 120 do 240 litrów


Nasze stojaki
To doskonała jakość i bardzo przystępna cena! Klapy wykonane są z błyszczącego plastiku, kolory są żywe!
Stojak na śmieci z pięcioma pokrywkami w kolorach: żółty, zielony, niebieski, brązowy i czarny, umożliwia segregację odpadów na papier, szkło, plastik, odpady BIO, oraz odpady zmieszane.
Pokrywy stojaka można zdejmować, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Ponadto stelaż się składa i można go wygodnie przechowywać lub przewozić.

Dane techniczne
| Waga | 3,6 kg |
| Długość | 42 cm |
| Szerokość | 152 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Rodzaj | Stojak do segregacji odpadów |
| Pojemność | 240 L |
| Materiał | Metal + Plastik |
| Kolor Dominujący | Wielokolorowy |
| Model | Stojak do segregacji odpadów (5-stanowiskowy) niebieski, zielony, brązowy, żółty, czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 299 zł brutto
Progi rabatowe do -60% Obniż cenę! Sprawdź
Progi rabatowe

Produkty powiązane
